Energy 500mg (5%) CBG 10ml

INNUBIO Energy to pobudzający i działający przeciwbólowo, w pełni naturalny olejek konopny wykorzystujący nadzwyczajne właściwości kannabinoidu CBG. Dzięki dużej zawartości CBG, czyli kannabigerolu, INNUBIO Energy jest idealnym produktem dla biznesmenów, kierowców, studentów, sportowców oraz osób zmagających się z depresją, stanami lękowymi i nerwicą. Olejek świetnie sprawdzi się również u osób po przebytych urazach, które potrzebują dodatkowej motywacji, a także szybszej regeneracji, by sprawnie powrócić do pełni sił.

Przejrzysty skład produktu

Dwa składniki – tylko i aż dwa, w 100% naturalne składniki znajdziemy w wegańskim olejku CBG INNUBIO Energy. Energy to bowiem połączenie pozyskiwanego z pierwszego tłoczenia oleju z nasion konopi, z czystym ekstraktem z całych roślin konopi włóknistych gatunku Cannabis sativa L..

Kannabigerol – CBG

Kannabigerol znany jest ze swoich wyjątkowych właściwości – aktywizuje i pobudza do działania, zwiększa koncentrację, rozładowuje napięcie nerwowe oraz charakteryzuje się wyraźnym działaniem przeciwbólowym. Kannabinoid CBG jako jedyny znacząco pobudza rozwój kości i mózgu, a także stymuluje neurogenezę, co oznacza, że przyczynia się do powstawania nowych komórek nerwowych.

Szklana buteleczka i precyzyjny kroplomierz

10 mililitrowa buteleczka wykonana z atestowanego, ciemnego szkła gwarantuje odpowiednią ochronę olejku przed światłem, a tym samym utratą części wartościowych związków aktywnych. Szklana pipeta pozwala na precyzyjne i powtarzalne dawkowanie. W jednej kropli 5% olejku CBG INNUBIO Energy znajduje się 2,5 mg naturalnych kannabinoidów. W jednej 10 ml butelce znajduje się co najmniej 200 kropli olejku, a tym samym gwarantowane minimum 500 mg fitokannabinoidów. Jedno opakowanie olejku INNUBIO Energy 500 mg CBG 10 ml wystarcza na około miesiąc stosowania.

INNUBIO Energy 500 mg (5%) CBG 10 ml:

  • Gwarantowane 500 mg fitokannabinoidów
  • Pełne spektrum naturalnych kannabinoidów, terpenoidów i flawonoidów
  • Autorska technologia ekstrakcji alkoholowej – NSR Extraction
  • Wysoka biodostępność
  • Zawartość THC poniżej 0.2% (produkt w pełni bezpieczny i legalny)
  • Naturalny i intensywny zielono-brązowy kolor
  • Precyzyjny zakraplacz
  • Produkt wegański

Poznaj jakość olejków INNUBIO!

Najwyższy standard naszych olejków gwarantuje stopień zaawansowania procesów technologicznych, mnogość dobrych praktyk mających na celu zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i wysokiej jakości oraz wykorzystanie wyłącznie selekcjonowanego surowca z własnych upraw. Na jakość produktu końcowego składa się bowiem wiele detali.

Najwyższa jakość surowca

Podstawą najwyższej jakości ekstraktu z konopi jest odpowiedni surowiec, który poddajemy procesowi ekstrakcji. Własne uprawy INNUBIO Farms umożliwiają nam pełną kontrolę surowca od momentu zasiania aż po sam zbiór. Konopie uprawiamy bowiem z najwyższą starannością, bez użycia jakichkolwiek sztucznych środków ochrony roślin, na wolnej od zanieczyszczeń i żyznej glebie klasy I. Ekstrahujemy wyłącznie w pełni wartościowe, całe rośliny konopi włóknistych gatunku Cannabis sativa L., charakteryzujące się wysoką zawartością naturalnych fitokannabinoidów. Do ekstrakcji olejków wykorzystujemy certyfikowane odmiany Futura 75 (CBD/CBDA) oraz Santhica 70 (CBG), pochodzące z kwalifikowanego materiału siewnego.

Podwyższone standardy jakościowe – INNUBIO Safety&Stability

Nasze ekstrakty otrzymujemy metodą bezpiecznej ekstrakcji alkoholowej o podwyższonych standardach jakościowych INNUBIO Safety&Stability. Mając na celu zapewnienie pełnego bezpieczeństwa żywności, postępujemy zgodnie z systemem HACCP, analizując zagrożenia oraz wskazując krytyczne punkty procesów produkcji, mające istotny wpływ na jakość produktu końcowego. Dobra Praktyka Higieniczna GHP to z kolei działania i zasady obowiązujące wszystkich naszych pracowników biorących udział w procesie produkcji, które wiążą się z higienicznym postępowaniem przed produkcją, w trakcie i po produkcji żywności. Aby produkcja odbywała się w sposób zapewniający jej właściwą jakość zdrowotną, zgodnie z jej przeznaczeniem prowadzimy działania GMP – Dobrą Praktykę Produkcyjną.

NSR Extraction – autorska technologia ekstrakcji

Wykorzystanie nowoczesnej, autorskiej technologii ekstrakcji alkoholowej NSR Extraction (Ekstrakcja Bez Pozostałości Rozpuszczalników) daje nam 100% gwarancję otrzymania najczystszego ekstraktu z konopi włóknistych o wysokiej stabilności, biodostępności oraz zawartości pełnego spektrum naturalnych związków aktywnych: kannabinoidów, flawonoidów, terpenoidów, a także cennych witamin oraz mikro i makroelementów. Do ekstrakcji używamy wyłącznie certyfikowanego, czystego etanolu 96% czda – etanol czysty do analizy.

Analizy laboratoryjne i certyfikaty

Poddajemy analizom laboratoryjnym w akredytowanych, niezależnych laboratoriach każdą jedną partię olejków. Przedmiotem badań są: zawartość kannabinoidów (w tym THC), pozostałości rozpuszczalników, zawartość metali ciężkich oraz mikrobiologia i analiza sensoryczna.

SKŁADNIKI:

Olej z nasion konopi włóknistych (Cannabis sativa L.), ekstrakt z konopi włóknistych (Cannabis sativa L.) o wysokiej zawartości CBG (Cannabigerol)

ZALECENIA:

Zalecana dzienna porcja: 6 kropli (2 razy dziennie po 3 krople)

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących.
Przechowywać w temperaturze pokojowej , z dala od światła, poza zasięgiem małych dzieci.

ILOŚĆ W MG:

Dzienna porcja zawiera: 15 mg CBG

Jedna kropla zawiera: 2,5 mg CBG

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed użyciem wstrząsnąć.

Umieścić pod językiem, po minucie połknąć.

UWAGA WAŻNE – Jeśli interesuje Cię stały Rabat 10% na wszystkie produkty i na zawsze, to przed zakupami dokonaj rejestracji z linku poniżej, a ceny od razu będą – 10%: https://my.innubio.com/dominikj

Leave a Reply

%d bloggers like this: